Forum dla Sosnowca / Forum ogólne / Dowcipy / o małżeństwach Witaj! (LogowanieRejestracja)
Reklama:
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
o małżeństwach
Autor Wiadomość
Yoria Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: o małżeństwach
Mąż został wezwany do szpitala, bo jego żona miała wypadek samochodowy. Zdenerwowany czeka na lekarza, wreszcie lekarz się pojawia ze współczującą miną.
- I co?! Co z nią, panie doktorze?!
- Cóż...żyje. I to jest dobra wiadomość. Ale są i złe: żona niestety, będzie musiała przejść skomplikowany zabieg, którego NFZ nie refunduje. Koszt: 25 tys. złotych.
- Oczywiście, oczywiście - na to mąż.
- Potem potrzebna jej będzie rehabilitacja. NFZ nie refunduje. Koszt ok. 5 tys. miesięcznie.
- Tak, tak. - kiwa głową mąż.
- Konieczny będzie pobyt w sanatorium, które zajmuje się tego typu urazami, plus ta rehabilitacja cały czas. NFZ nie refunduje. Koszt sanatorium to 10 tysięcy.
- Boże...
- Tak mi przykro... To nie koniec złych wiadomości. NFZ nie refunduje również leków, które przepiszemy pańskiej żonie, a to bardzo drogie leki.
- Ile? - blednie mąż.
- Miesięcznie 12 - 15 tys. złotych.
- Ojejku...
- Plus pielęgniarka całą dobę. Na pana koszt. Tu już się może pan dogadać. Myślę, że znajdzie pan kogoś za 10 zł za godzinę.
Cisza. Mąż chowa twarz w dłoniach. Nagle lekarz wybucha serdecznym śmiechem i klepie męża po ramieniu:
- Żartowałem! Nie żyje!
08-21-2014 09:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
o małżeństwach - Zyria - 08-21-2014, 05:39 PM
RE: o małżeństwach - Ziggia - 08-21-2014, 08:20 PM
RE: o małżeństwach - Yoria - 08-21-2014 09:36 PM
RE: o małżeństwach - Wawa - 08-27-2014, 06:06 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum dla Sosnowca | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS