Forum dla Sosnowca
nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc - Wersja do druku

+- Forum dla Sosnowca (http://dyskusyjne.sosnowiec.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (/forum-3.html)
+--- Dział: Rodzina (/forum-9.html)
+--- Wątek: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc (/thread-37.html)



nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc - Grudona - 02-15-2016 07:15 AM

Inicjuję ten wątek, ponieważ oczekuję pomocy forumowiczów, głównie – przepraszam, dżentelmeni – kobiet. Czemu tak, zaraz tłumaczę. Otóż: moja przyjaciółka wychodzi za mąż, a ja mam za zadanie zaplanować jej pożegnanie się z panieństwem. Jednakże mam zaledwie 18 lat, nie bardzo wiem, w jaki sposób sobie z tym poradzić. Brak mi planu, wsparcia koleżanek także, a szkoda. Mam nadzieję na waszą pomoc, ponieważ kiepsko będzie. Naprawdę moja nadzieja w tym forum. Mocno pozdrawiam was wszystkich.


RE: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc - Wawa - 02-15-2016 07:15 AM

Kurcze, wnioskuję, iż to będzie bardzo rozbudowany wątek Big Grin. Wieczór panieński to temat bardzo bogate, pochłania wiele kobiet bez reszty. Jak najlepiej ci pomóc? Zastanawiam się, co jest najważniejsze w czasie robienia takiej uroczystości. Możliwe, iż ilość zaproszonych gości? Możliwe, iż to od tego zależna jest całość: koszta oraz miejsce, w jakim organizować będziemy zabawę? Koniec końców za każdym razem rozchodzi się o kasę, hihi Smile


RE: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc - Yoria - 02-15-2016 07:17 AM

kocham takie tematy, są wybitnie kobiece, a to mi się podoba! zatem częściowo członek forum przede mną prawidłowo rozumuje, lokal to niezwykle ważna sprawa, jeżeli nawet nie jedna z ważniejszych. od niej zależne jest niemalże wszystko! obecnie bardzo popularne jest organizowanie tego rodzaju imprez w oryginalnych lokalizacjach, jak dla przykładu hotel spa. Góry to idealne miejsce na takie wydarzenie. na panie które biorą udział w imprezie poza wspaniałym odpoczynkiem czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji; opłaca się dać się ponieść, wydać trochę kasy oraz uczynić ten wieczór niepowtarzalnym


RE: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc - Ziggia - 02-15-2016 07:17 AM

yyyy ja to nie umiem się na coś takiego zgodzić – jestem zdania, iż wieczór panieński musi odbywać się w rodowym domu pani młodej, inaczej kompletnie tego nie widzę


RE: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc - Zyria - 02-15-2016 07:18 AM

A zatem jak kto woli. Bywam na zabawach panieńskich organizowanych i w domach prywatnych, jak również w klubach i hotelach. Nie ma zasady – im drożej, tym zabawa lepsza; wszystko zależy od ekipy, lokal gra drugą rolę, niemniej fajniej zabawić się w ekskluzywnym miejscu aniżeli w nieatrakcyjnym mieszkaniu; w czasie tej imprezy nie wolno zapominać, iż to panna młoda jest największą gwiazdą, to niezwykle ważne