Forum dla Sosnowca / Forum ogólne / Rodzina / nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc Witaj! (LogowanieRejestracja)
Reklama:
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc
Autor Wiadomość
Grudona Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #1
nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc
Inicjuję ten wątek, ponieważ oczekuję pomocy forumowiczów, głównie – przepraszam, dżentelmeni – kobiet. Czemu tak, zaraz tłumaczę. Otóż: moja przyjaciółka wychodzi za mąż, a ja mam za zadanie zaplanować jej pożegnanie się z panieństwem. Jednakże mam zaledwie 18 lat, nie bardzo wiem, w jaki sposób sobie z tym poradzić. Brak mi planu, wsparcia koleżanek także, a szkoda. Mam nadzieję na waszą pomoc, ponieważ kiepsko będzie. Naprawdę moja nadzieja w tym forum. Mocno pozdrawiam was wszystkich.
02-15-2016 07:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wawa Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc
Kurcze, wnioskuję, iż to będzie bardzo rozbudowany wątek Big Grin. Wieczór panieński to temat bardzo bogate, pochłania wiele kobiet bez reszty. Jak najlepiej ci pomóc? Zastanawiam się, co jest najważniejsze w czasie robienia takiej uroczystości. Możliwe, iż ilość zaproszonych gości? Możliwe, iż to od tego zależna jest całość: koszta oraz miejsce, w jakim organizować będziemy zabawę? Koniec końców za każdym razem rozchodzi się o kasę, hihi Smile
02-15-2016 07:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yoria Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc
kocham takie tematy, są wybitnie kobiece, a to mi się podoba! zatem częściowo członek forum przede mną prawidłowo rozumuje, lokal to niezwykle ważna sprawa, jeżeli nawet nie jedna z ważniejszych. od niej zależne jest niemalże wszystko! obecnie bardzo popularne jest organizowanie tego rodzaju imprez w oryginalnych lokalizacjach, jak dla przykładu hotel spa. Góry to idealne miejsce na takie wydarzenie. na panie które biorą udział w imprezie poza wspaniałym odpoczynkiem czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji; opłaca się dać się ponieść, wydać trochę kasy oraz uczynić ten wieczór niepowtarzalnym
02-15-2016 07:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ziggia Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc
yyyy ja to nie umiem się na coś takiego zgodzić – jestem zdania, iż wieczór panieński musi odbywać się w rodowym domu pani młodej, inaczej kompletnie tego nie widzę

Kto rano wstaje, temu się śniadanie daje Smile
02-15-2016 07:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zyria Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: nie wiem czy w dobrym dziale, prośba o pomoc
A zatem jak kto woli. Bywam na zabawach panieńskich organizowanych i w domach prywatnych, jak również w klubach i hotelach. Nie ma zasady – im drożej, tym zabawa lepsza; wszystko zależy od ekipy, lokal gra drugą rolę, niemniej fajniej zabawić się w ekskluzywnym miejscu aniżeli w nieatrakcyjnym mieszkaniu; w czasie tej imprezy nie wolno zapominać, iż to panna młoda jest największą gwiazdą, to niezwykle ważne

Jestem pewna, że nie jestem pewna...
02-15-2016 07:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum dla Sosnowca | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS